StartupCentrum Girişimcilik Ekosistemi 2022 Ödülleri; Rapor Ödülleri, Halk Oylaması Ödülleri ve Özel Ödüller olmak üzere üç farklı kategoride değerlendirilecek ve çok çeşitli ekosistem oyuncularına ödülleri takdim edilecektir.

Rapor ödülleri kapsamında, yılın en aktif yatırımcıları, ‘’StarupCentrum 2022 Türkiye Ekosistemi Yıl Sonu Raporu’’ verilerine göre ödüllendirilecektir. Rapor ödüllerinin en önemli özelliği ise Türkiye’de ilk defa veriye dayalı verilecek olan ödül olmasıdır. İşte, rapor ödülleri kategorilerinin bazıları; Yılın En Aktif Melek Yatırım Ağı, Yılın En Aktif Venture Capital’ı, Yılın En Aktif Corporate Venture Capital’ı, Yılın En Aktif Melek Yatırımcıları ve daha fazlası!

Rapor ödüllerinin yanı sıra özellikle girişimlerin de ödüllendireceği halk oylaması geçtiğimiz hafta yüksek katılımla başladı! Yılın Girişimi, Yılın Blokzincir Girişimi, Yılın Çevre ve İklim Girişimi, Yılın Eğitim Girişimi, Yılın Fintech Girişimi, Yılın Pazaryeri Girişimi, Yılın Sağlık Girişimi, Yılın SaaS Girişimi, Yılın Sosyal Girişimi, Yılın Oyun Girişimi, Yılın Yapay Zeka Girişimi, Yılın Dijital Girişimcilik Medyası, Yılın Girişimcilik/İş Dünyası Dergisi, Yılın Üniversite Girişimclik Kulübü, Yılın Kuluçka Merkezi, Yılın Hızlandırma Programı, Yılın Teknokenti, Yılın Girişimciliği Destekleyen STK’sı, Yılın Paylaşımlı Ofisi, Yılın Girişimciliği En Çok Destekleyen Bankası, Yılın Ticaret Odası, Yılın Kalkınma Ajansı olmak üzere birçok farklı kategoride favoriler belli oluyor! Öne çıkan girişimler, kurum ve kuruluşlar StartupCentrum ödül gecesinde ödülleriyle buluşturulacaktır.

Write A Comment