Çevresel sürdürülebilirliği organizasyonunun tamamına yerleştiren Mastercard, hem kendisi hem de tedarik zincirinin çevresel etkilerini sürekli olarak iyileştirmeyi hedefliyor. Bu kapsamda ürün ve çözümlerini enerji açısından verimli bir ağ üzerine kuran şirket, KOBİ’lerin yenilebilir ve depolanabilir enerji ihtiyaçlarına yönelik bir dizi kampanya açıkladı. Özel sunduğu kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. 

Ekonomik gelişimin önemli bir parçası olan KOBİ’leri desteklemek ve gücüne güç katmak hedefiyle hayata geçirilen MasterKOBİ, bu kez KOBİ’lerin enerji dönüşümü ihtiyaçlarına özel avantajlar sunuyor. Yenilenebilir, depolanabilir ve taşınabilir yeşil enerji çözümleri ile KOBİ’lerin kesintisiz enerji ihtiyaçlarını karşılamasını hedeflerken, birçok markayı özel indirimlerle Mastercard ticari kart sahiplerini buluşturuyor. 

Dünya üzerinde en hızlı tükenen kaynak türlerinden olan enerji kaynakları KOBİ’lerin devamlılığı için büyük önem taşıyor. Mastercard ticari kart sahiplerine ücretsiz olarak sunulan avantajlar kapsamında dileyen KOBİ’ler Solar Çatı ve Şarj paketlerinde %5 indirim ile enerji maliyetlerini düşürerek çevrenin korunması desteklerken, güneş panelleriyle birlikte kullanıldığında yüzde 100 temiz enerji üreten EcoFlow taşınabilir güç kaynaklarından 1000TL’ye varan indirimlerle faydalanırken ile karbon ayak izlerini minimum seviyede tutabilecekler. 

Şebekeden bağımsız enerji üretimi sağlayan solar enerji sistemleri satışını gerçekleştiren SolarAVM’de de MasterKobi kullanıcılarına özel indirimler bulunuyor. Mevcut sisteminin iyileşmesini isteyen ya da ihtiyaca özel modüler sistemler belirleme fırsatı yakalayan MasterKOBİ’ler ise invertörlerde 500TL, solar akü ve güneş panellerinde ise %5 indirim ile en uygun şekilde enerji ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. 

Temiz enerji, havayı kirletmeyen, sera gazı salınımına yol açmayan veya doğaya herhangi bir zarar vermeyen 3faz.com’ı tercih eden KOBİ’ler tüm Schneider Electric ürünlerini %5 indirim ile satın alabilecekler.

Mastercard, MasterKOBİ paketi üzerinden sunduğu kampanyalar ile hem KOBİ’lere hem de üye iş yerlerine fayda sağlayarak köprü oluyor. MasterKOBİ kampanyaları ile ilgili detaylı bilgili sahibi olmak ve güncel kampanyaları takip edebilmek için https://www.mastercard.com.tr/masterkobi/#/home websitesi ziyaret edilebilir.

Write A Comment