Doğanlar Holding, yılın en başarılı kurumsal uygulamalarının ve dijital dönüşüm projelerinin ödüllendirildiği SAP Türkiye tarafından, “Yılın Dijital Dönüşüm Ödülü”ne layık görüldü. 

Doğanlar Holding, önde gelen teknoloji etkinliklerinden SAP Türkiye’de “Yılın Dijital Dönüşüm Ödülü”nün sahibi oldu. Doğanlar Holding’in tüm iştiraklerini kapsayan, dijital dönüşümün orta ve uzun vadedeki tüm stratejilere yansımasıyla kazanılan bu ödülü Bilişim Teknolojileri Grup Direktörü Fatih Özengin aldı. 

SAP teknolojilerinin kullanımındaki inovasyon, amaçlanan iş süreç transformasyonundaki yenilik ve katma değer, çalışan deneyiminde iyileşme inisiyatifi, müşteri deneyiminde iyileşme inisiyatifi ve projenin insan hayatına katkısı gibi alanlarda değerlendirilen projeler arasından seçilen Doğanlar Holding, 2021 senesini yeni bir ödülle daha taçlandırdı.

Fatih Özengin: “Yenilikçi teknoloji kullanımları ve dijital yatırımlarımızla, tüm iştiraklerimizin dijital dönüşüm yolculuklarını her gün geliştiriyoruz.”

Özengin konuyla ilgili; “Dünyanın önde gelen şirketleriyle iş birliği yaparak şirketlerimizin ulusal ve uluslararası alanda rekabet gücünü artırmak için uçtan uca dijitalleşmeye büyük önem veriyoruz. SAP ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğimiz sayesinde Holding bünyesindeki tüm iştiraklerimizde, özellikle müşteriye dokunduğumuz noktalarda tüm süreci uçtan uca dijitalleştirmeye büyük önem veriyoruz”dedi. 

Write A Comment